Hakkımızda

resim

Uğur Emlak İnşaat Tekstil Ve Gıda Sanayi Ticaret Limited Şirketi 1992 yılında Kartal-Yakacık´ta aşağıda belirtilen alanlarda faaliyet göstermek üzere kurulmuş olup bilahare şirket merkezini Kartal, Uğurmumcu mahallesinde kendi ofisine taşınmıştır.

1997 yılında İstanbul Ticaret Odasına üye olarak halen faaliyetini emlak müşavirliği olarak yürütmektedir.

Kuruluşundan bu güne kadar yüzlerce aileyi ev sahibi yapmakla gururlanan şirketimiz titizliği ve dürüstlüğü ile ve çalışanlarının kalitesiyle bu güne kadar tüm müşterilerinden hiç bir şikayet almadan gururla faaliyetine devam etmektedir.

Şirketimizin faaliyet alanları İstanbul hudutları dahilinde Kartal, Pendik, Maltepe, Kadıköy, Ataşehir, Üsküdar, Sancaktepe, Sultanbeyli,Şile vb. bölgeler olup, imkanlar dahilinde şehir dışında da çalışmalar yapmaktadır.

Ciddi çalışma prensipleri içinde aracı-satıcı, aracı-alıcı ve alıcı-satıcı ilişkilerini titiz bir şekilde organize eden şirketimiz daima çalışma düzeni, titizlik ve dürüstlüğü ile güveninize layık olmuş ve olmaya çalışacaktır.

Satılık, Kiralık Konut, Daire,İşyeri, Dükkan,Fabrika,Arsa, Tarla, Arazi, Villa, Müstakil ev, Bahçeli ev, Toplu Konut arsası, Villa arsası, Fabrika arsası, Konut arsası, Çiftlik , Çiftlik arsası, Çiftlik arazisi ve hertürlü emlak ve gayrimenkul taleplerinizde, zengin portföyümüz ile emrinizdeyiz.

PROFESYONEL  VE GÜLERYÜZLÜ EKİBİMİZLE CUMARTESİ ve PAZAR GÜNLERİ DE DAHİL HİZMETİNİZDEYİZ

KREDİ İŞLEMLERİNİZİ VE TAPU HAZIRLIKLARINIZI ; UĞUR EMLAK GÜVENCESİYLE HIZLI VE SORUNSUZCA  SONUÇLANDIRALIM

DÜŞLEDİĞİNİZ EVE BİZİMLE KAVUŞACAKSINIZ….

 

http://s27.postimg.org/qpr0rdj4j/ugur.gif

bosluk
Uğur Emlak Logo
 • İlan
  Arama
 • Kredi
  Hesabı
 • Döviz
  Çevirici

İlan Arama

 • Fiyat
 • Alan m²
 •  

sol
Uğur Emlak İnşaat Tekstil ve Gıda
Sanayi Ticaret Limited Şirketi

Telefon : (0216) 475 09 35
Telefon : (0216) 475 52 11
Faks : (0216) 475 22 60
 

Sitemizde kullanılan ilan ve fotoğrafları izinsiz olarak kullanmayınız. Her hakkı saklıdır.

TAYBO.NET


bosluk